Onno Peer
Voorzitter GTV de Badhoeve
onno.peer@gtvdebadhoeve.nlvoorzitter@gtvdebadhoeve.nl
Etteke Mojet
Secretaris GTV de Badhoeve
Algemeen bestuurslid rytimische gymnastiek Vice-voorzitter
etteke.mojet@gtvdebadhoeve.nlsecretariaat@gtvdebadhoeve.nl
Karin Hermans
Penningmeester GTV de Badhoeve
karin.hermans@gtvdebadhoeve.nlpenningmeester@gtvdebadhoeve.nl
Ton Dorlandt
Algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: PR Sponsoring Website
ton.dorlandt@gtvdebadhoeve.nlsponsoring@gtvdebadhoeve.nlwebmaster@gtvdebadhoeve,nl
Marianne Heemskerk
Algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: Cooirdinatie Vrijwilligers Sponsoring Intemediar bestuur-RG Trainsters
marianne.heemskerk@gtvdebadhoeve.nlvrijwilligers@gtvdebadhoeve.nl
Vacature
Algemeen bestuurlid - Turnen

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten