Functie/Position
Algemeen bestuurslid Turnen
Datum melding / Date Posted
07/11/2019
Omschrijving/Description

Wij roepen alle ouders/verzorgers van onze Turn leden op om te overwegen om de belangen van de Turnsectie binnen het Algemeen Bestuur van de vereniging te komen behartigen.

  • Deelname aan de reguliere vergader momenten van het algemeen bestuur.
  • Contact houden met het turn kader.
  • Aanspreekpunt voor ouders/verzorgers en de turnleden zelf. Daar waar nodig zaken onder de aandacht brengen van technische leiding en of algemeen bestuur.
Contact

Voor meer informatie of een vrijblijvend gesprek kunt u altijd contact opnemen. Vul hiernaast uw contact gegevens in en we nemen zo spoedig als mogelijk contact op.  Via e-mail of telefonisch.

Liever een persoonlijk gesprek, onze cooirdinator vrijwilligers Marianne Heemskerk is regelmatig te vinden op onze trainingslocaties.

Natuurlijk kunt u ook altijd contact opnemen met een van de leden van het Algemeen bestuur van GTV de Badhoeve.

Onno Peer
Voorzitter GTV de Badhoeve

Voorzitter, Vertrouwenscontactpersoon

onno.peer@gtvdebadhoeve.nlvoorzitter@gtvdebadhoeve.nl
Etteke Mojet
Secretaris GTV de Badhoeve

Algemeen bestuurslid rytimische gymnastiek,  Vice-voorzitter , Secretariaat . Technische leiding RG sectie

etteke.mojet@gtvdebadhoeve.nlsecretariaat@gtvdebadhoeve.nl
Karin Hermans
Penningmeester GTV de Badhoeve

Algemeen bestuurslid, Penningmeester.

karin.hermans@gtvdebadhoeve.nlpenningmeester@gtvdebadhoeve.nl
Ton Dorlandt
Algemeen bestuurslid
Bestuurslid Aandachtsgebieden: Public relations Sponsoring Website Algemeen bestuurszaken
ton.dorlandt@gtvdebadhoeve.nlsponsoring@gtvdebadhoeve.nlwebmaster@gtvdebadhoeve,nl
Marianne Heemskerk
Algemeen bestuurslid

Algemeen bestuurslid

Aandachtsgebieden:

Cooirdinatie Vrijwilligers Sponsoring

Contactpersoon bestuur t.b.v. RG Trainsters

marianne.heemskerk@gtvdebadhoeve.nlvrijwilligers@gtvdebadhoeve.nl
Vacature
Algemeen bestuurlid - Turnen
vrijwilligers@gtvdebadhoeve.nl

Meld u NU aan! / Apply Now!

Dank voor uw bericht!.

We zullen zo spoedig mogelijk contact met U opnemen!