Hieronder de namen van onze trainsters en trainers die je inspireren, adviseren, instrueren, motiveren en laten transpireren.

1e Divisie Trainsters/begeleiding

Sanne Kouters
Hoofdtrainster RG - 1e Divisie
Nivo 4
sanne.kouters@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Lisette de Meza-Zorgdrager
Hoofdtrainster RG - 1e Divisie
Nivo 4
lisette.de Meza-Zorgdrager@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl
Evelien van Rheenen
RG trainster - 1e Divisie
evelien.vanrheenen@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl
Roxanne Stoffer
RG trainster - 1e Devisie
Aandachtsgebied: Benjamins en junioren
roxanne.stoffer@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl

2e Divisie Trainsters/begeleiding
Etteke Mojet
Hoofdtrainster RG - 2e Divisie / Technische leiding sectie RG
Nivo 4: Aandachtsgebieden
Etteke.mojet@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Helena Lopez
Trainster RG - 2e Divisie
Aandachtsgebieden Mini's
Helena.lopez@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Kelly van Heezik
Trainster RG - 2e Divisie
Nivo 3: Aandachtsgebieden: Duo's 2e divisie, Mini's
kelly.vanheezik@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Sanne Faber
Trainster RG - 2e Divisie
Nivo 2: Aandachtsgebieden: Junioren/Senioren 2e divisie
sanne.faber@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Tamara Singer
Trainster RG - 2e Divisie/Ergo therapeute
Aandachtsgebieden: Groepen, 2e divisie gymnasten
tamara.singer@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Femke Faber
Assistent Trainster RG -2e Divisie
Aandachtsgebieden: -
femke.faber@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl


Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten