GTV-brieflogo
Corona Nieuwsbrief 03 – bestuur – GTV de BadhoeveNieuws update GTV de Badhoeve – Financieel en voortgang

De afgelopen weken is er voor “GTV de Badhoeve” als vereniging , onze leden, ouders, verzorgers en vrijwilligers veel veranderd.
Van een actieve voorbereiding voor wedstrijdseizoen, de reguliere vaste trainingsmomenten naar een totale omslag van remote online trainingen, afgelaste wedstrijden en voortijdig stoppen van het wedstrijdseizoen.

Vele vragen van ouders inzake financiele aspecten en het voortbestaan van de vereniging, hebben ons bestuur en secretariaat de afgelopen periode bereikt. Door middel van deze nieuwsbrief proberen wij een antwoord geven op een groot aantal van deze vragen, natuurlijk voor zover voor ons nu helder en duidelijk is. Bijna dagelijks veranderen namelijk de maatregelen voor sportclubs en verenigingen.

Financieel:
De vereniging gaat voor elk verenigingsjaar verplichtingen aan met onder
andere : trainsters, vrijwilligers, de sportbond (KNGU) en de verhuurders van trainingslocaties.

Op basis van het ingeschatte ledenaantal vlak voor de afsluiting van het voorgaande verenigingsjaar wordt deze “capaciteit” definitief en worden de contributiegelden voor het nieuwe verenigingsjaar bepaald en de verplichtingen bevestigd.
Wij proberen een dekkende begroting te maken mede met behulp van acties als de Grote Clubactie. Hierdoor kunnen wij de contributie zo laag mogelijk houden. Wij mogen als vereniging immers geen winstbejag hebben.

Het feit dat we sinds 16 maart niet meer les mogen geven in de sportzalen betekent niet dat we de aangegane verplichtingen vanuit de vereniging kunnen stoppen.

Uitgaven voor verplichtingen die door blijven lopen:
 1. Contracten trainsters,
 2. Vrijwilligersvergoeding trainsters
 3. Afdracht aan KNGU
 4. Huur zalen en trainingslocaties
 5. Verzekering vereniging en leden
 • De trainsters met een contract komen niet in aanmerking voor een vergoeding vanuit de NOW-regeling zoals de regering deze in het leven heeft geroepen. “GTV de Badhoeve” betaalt dus hun overeengekomen vergoeding door op basis van het vastgestelde aantal lesuren.
 • Vrijwilligers komen niet in aanmerking voor steun. Vrijwilligers mogen een maximale belastingvrije vergoeding per maand ontvangen. Omdat onze trainsters de afgelopen weken (bijna) al hun lessen hebben gegeven, hebben wij hen ook volgens de afgesproken vrijwilligers vergoeding beloond hiervoor.
 • Voor elk verenigingslid dragen wij bondscontributie af aan de KNGU. Hierdoor vallen de leden onder de bondsverzekering. Op dit moment heeft de KNGU aangegeven 25% korting te geven voor kwartaal 2; voor de resterende periode tot einde verenigingsjaar is er nog geen informatie bekend.
 • De regering heeft aangegeven dat de gemeentelijke zaalhuur tussen 15 maart en 15 juni kwijtgescholden dienen te worden als landelijke maatregel.
– Voor de huur van de locaties in Amsterdam is een tijdelijke opschorting van de betaling door de gemeente Amsterdam gegeven. De afhandeling van de uiteindelijk betalingen over de periode dat we niet in de zalen kunnen is een nog lopend proces.

– De gemeente Haarlemmermeer heeft tot op heden voor alle locaties normaal gefactureerd. Aangezien de exploitatie van de sportlocaties in de gemeente Haarlemmermeer uitbesteed is, is nog niet bekend of en hoe de Haarlemmermeer de kwijtschelding gaat inregelen.

Naast de doorlopende uitgaven missen we natuurlijk ook inkomsten welke in de begroting voor dit seizoen (ons verenigingsbudget) staan, zoals gepresenteerd tijdens de ALV door de penningmeester.Misgelopen begrote inkomsten zullen o.a. zijn tot einde van dit verenigingsjaar (31-8-2020):

 • Verhuur kleden aan KNGU
 • 3x organisatievergoeding voor organiseren wedstrijden mei/juni
 • Entree gelden 3 wedstrijden mei/juni
 • TOV 15 maart – 4 juli
 • Naschoolse activiteiten 10 lessen

Hoe willen we verder gaan?

Pas aan het eind van het seizoen kunnen we de precieze balans opmaken.
Desondanks willen we nu alvast wat doen voor alle leden die ons trouw blijven.

 • Iedereen die voor 15 juni 2020 zijn/haar lidmaatschap herbevestigt willen wij belonen met een ‘Corona-korting’ van 10% op de BASIScontributie (voor de RG-selectie is dit termijn 1)
Nijntje: 139 euro korting 13,90 euro
Rosie Ritmisch: 179 euro korting 17,90 euro
Turnen / RG termijn 1: 188 euro: korting 18,80 euro*

*voor de turnsters met 90 minuten lessen,geldt een korting van 23,90 euro

 • Tevens zullen wij het komend seizoen de contributie NIET verhogen met de gebruikelijke prijsindexatie.
 • De gemeente Amsterdam heeft eerder aangekondigd de zaalhuur met 12,5% te verhogen per 1/8/2020. Deze verhoging wordt een half jaar uitgesteld. Mede hierdoor zullen wij de contributie voor de selectie RG het komend seizoen NIET verhogen.
Het eventuele tekort dat ontstaat door bovenstaande 3 punten, zullen wij het komend seizoen aanvullen uit de verenigingsreserve.

Door het lidmaatschap via het registratieformulier op de website her te bevestigen meld u zich aan als lid voor seizoen 2020-2021. Indien u dit doet voor 15 juni bent u dus verzekerd van de ‘Corona-korting’.

Later komen we dan nog bij u terug voor de AVG-consent en het exacte lespakket en voor selectieleden de extra trainingsuren.

Deze speciale Corona-regeling overschrijft de opzegdata die in het HR en de statuten (beide te vinden op onze website) worden genoemd.

Voor de RG-selectie geldt nog:

Selectie: Huur trainingspakken:
De selectieleden die dit jaar de huur reeds hebben betaald: het bedrag wordt voor deze leden 1 op 1 doorgeschoven naar volgend seizoen aangezien het grootste deel van het wedstrijdseizoen niet is doorgegaan. Selectieleden van dit jaar betalen aankomend verenigingsjaar dus eenmalig geen huur voor de trainingspakken. Nieuwe selectieleden of selectieleden die het huurbedrag nog niet hebben voldaan, betalen de huidige huurtarieven (geen aanpassing).

Selectie: Wedstrijdgelden:
Alleen de wedstrijden die werkelijk hebben plaatsgevonden worden gefactureerd. Het bedrag wordt verrekend met het voorschot dat de selectieleden reeds hebben betaald. Te veel betaald wordt terug gestort aan de leden. Te weinig betaald wordt alsnog gefactureerd. Dit alles tijdens de normale eindafrekening aan het einde van het wedstrijdseizoen eind juni 2020.

GTV-brieflogo

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten