Lestijden Ritmische Gymnastiek 2020-2021

Lessen

Van toepassing vanaf 1 september 2020

Maandag

Sportplaza: “de Sporthoeve” , Badhoevedorp

17:00-18:00 Recreatie

17:00-19:00 Jong talent – op uitnodiging

17:00-20:00 Selectie 2e-divisie 

17:00-20:00 Selectie 1e-divisie 

17:00-20:00 Selectie Ere-divisie 

Sportplaza: de Sporthoeve
Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

Dinsdag

Sportcentrum Ookmeer, Amsterdam

17:00-20:30 Selectie 2e-Divisie

17:00-20:30 Selectie 1e-Divisie

17:00-20:30 Selectie Ere-Divisie

(in de winter periode van 16:30-19:30)

Sportcentrum Ookmeer – Amsterdam (west)
Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

Bovenland, Amsterdam

Donderdag

16:00-17:30 Ritmische Gymnastiek Plus – Op uitnodiging

17:30-20:00 2e divisie – Selectie

17:30-20:30 2e divisie – Selectie – Groepen **

De Ritmische Gymnastiek – Plus training,

komt met ingang seizoen 2020/2021 terug !.

Het Bovenland – Amsterdam (Sloten)
Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

Sportcentrum Ookmeer, Amsterdam

17:00-20:00 1e divisie

Sportcentrum Ookmeer – Amsterdam (west)
Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken
in de wintermaanden:

17:30-20:30 1e divisie

  • In wintermaanden zal deze training deels online worden gegeven via onze zoom trainings faciliteiten.

Nova College, Hoofddorp

NOVA college – Hoofddorp
Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

Vrijdag

17:00-19:00 Jong Talent training

17:00-20:00 1e en 2e divisie**

17:00-20:00 2e divisie groepen**

** 17:00-18:00 gezamenlijke training en warming-up

Sportcentrum Ookmeer, Amsterdam

Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

Zondag

Sportcentrum Ookmeer, Amsterdam

09:00-12:00 1e en 2e divisie benjamins

10:30-11:30 Recreatie groep alle leeftijden

09:00-13:00 1e en 2e divisie pre-junioren

09:00-14:00 TOV training* alleen na selectie en kwalificatie

Sportcentrum Ookmeer – Amsterdam (west)
Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

De ritmische gymnastiek lessen worden seizoen 2020-2021 gegeven door:

Sanne Kouters
Hoofdtrainster RG - 1e Divisie
Nivo 4
sanne.kouters@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Lisette de Meza-Zorgdrager
Hoofdtrainster RG - 1e Divisie
Nivo 4
lisette.de Meza-Zorgdrager@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl
Evelien van Rheenen
RG trainster - 1e Divisie
evelien.vanrheenen@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve,.nl
Roxanne Stoffer
RG trainster - 1e Divisie
Aandachtsgebied: Benjamins en junioren
roxanne.stoffer@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten