Heeft u specifieke vragen of opmerkingen voor:

de voorzitter, de penningmeester, het secretariaat,

de ledenadministratie of een bestuurslid ?

Wilt u zich aanmelden als vrijwilliger ?

We houden van onze vrijwilligers

Geen vereniging kan zonder vrijwilligers. Ook bij GTV De Badhoeve moeten wij een beroep doen op vrijwilligers om de zaak draaiende te houden. We hebben vrijwilligers in het bestuur, maar ook mensen die met allerlei hand- en spandiensten helpen. Lijkt het je leuk om ons te helpen, klik dan hier

Marianne Heemskerk
Cooridinator Vrijwilligers
VACATURE
vrijwilligers@gtvdebadhoeve.nl
VACATURE
Vertrouwenscontactpersoon - Turnsectie
privacy@gtvdebadhoeve.nl
VACATURE
Vertrouwenscontactpersoon - Ritmische Gymnastiek sectie
privacy@gtvdebadhoeve.nl

Onno Peer
Voorzitter GTV de Badhoeve

Voorzitter, Vertrouwenscontactpersoon

onno.peer@gtvdebadhoeve.nlvoorzitter@gtvdebadhoeve.nl
Etteke Mojet
Secretaris GTV de Badhoeve

Algemeen bestuurslid rytimische gymnastiek,  Vice-voorzitter , Secretariaat . Technische leiding RG sectie

etteke.mojet@gtvdebadhoeve.nlsecretariaat@gtvdebadhoeve.nl
Karin Hermans
Penningmeester GTV de Badhoeve

Algemeen bestuurslid, Penningmeester.

karin.hermans@gtvdebadhoeve.nlpenningmeester@gtvdebadhoeve.nl
Ton Dorlandt
Algemeen bestuurslid

Bestuurslid aandachtsgebieden: Public relations, Sponsorwerving, Website, Privacy/AVG, Algemene  bestuurszaken, Contactpersoon vanuit bestuur t.b.v. Turn Trainsters

ton.dorlandt@gtvdebadhoeve.nlsponsoring@gtvdebadhoeve.nlwebmaster@gtvdebadhoeve,nl
Marianne Heemskerk
Algemeen bestuurslid

Bestuurslid aandachtsgebieden:  Sponsorwerving,  Algemene  bestuurszaken, Contactpersoon vanuit bestuur t.b.v. Vrijwilligers

marianne.heemskerk@gtvdebadhoeve.nlvrijwilligers@gtvdebadhoeve.nl
Vacature
Algemeen bestuurlid - Turnen
vrijwilligers@gtvdebadhoeve.nl
Sandra van Gemert
Ledenadministratie Ritmische Gymnastiek
ledenadministratie_rg@gtvdebadhoeve.nlsandra.vangemert@gtvdebadhoeve,nl

Vragen voor de trainsters kunt u het beste stellen via een van onderstaande links.

Als gevolg van Covid-19 beperkingen is er geen gelegenheid om voor en of na de les met de trainsters in contact te treden. Bij voorkeur dus even per e-mail op dit moment.

Sanne Kouters
Hoofdtrainster RG - 1e Divisie
Nivo 4
sanne.kouters@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Lisette de Meza-Zorgdrager
Hoofdtrainster RG - 1e Divisie
Nivo 4
lisette.de Meza-Zorgdrager@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl
Evelien van Rheenen
RG trainster - 1e Divisie
evelien.vanrheenen@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve,.nl
Roxanne Stoffer
RG trainster - 1e Divisie
Aandachtsgebied: Benjamins en junioren
roxanne.stoffer@gtvdebadhoeve.nlwww..gtvdebadhoeve,.nl
Etteke Mojet
Hoofdtrainster RG - 2e Divisie / Technische leiding sectie RG
Nivo 4: Aandachtsgebieden
Etteke.mojet@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Daria Udalova
Trainster RG - 2e Divisie
Nivo 2: Aandachtsgebieden: Junioren/Senioren 2e divisie
daria.ulova@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Tamara Singer
Trainster RG - 2e Divisie/Ergo therapeute
Aandachtsgebieden: Groepen, 2e divisie gymnasten
tamara.singer@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Femke Faber
Assistent Trainster RG -2e Divisie
Aandachtsgebieden: -
femke.faber@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Helena Lopez
Trainster RG - 2e Divisie
Aandachtsgebieden Mini's
Helena.lopez@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl
Vacature RG trainsters
Trainster RG - 2e Divisie
Nivo 2: Aandachtsgebieden: Junioren/Senioren 2e divisie
vrijwilligers@gtvdebadhoeve.nlwww.gtvdebadhoeve.nl

Onze geschiedenis

Oprichting 12 november 1965.

Heel veel Badhoevedorpers en Lijndenaren, Sloternaren en Osdorpers hebben ooit gymnastieklessen gevolgd binnen onze vereniging.

Het was en is nog steeds een gezellige kleine dorpsvereniging.

Met de groei van Amsterdam in het eerste jaren van de 21e eeuw  kregen we ook leden uit de Aker en Nieuw Sloten.

Door de sterk groeiende belangstelling uit Amsterdam Nieuw West zijn we gestart met een aantal lessen in Amsterdam en verzorgen wij op meerdere locaties lessen. Ook verzorgen wij regelmatig op basisscholen en na-schoolse opvang kennismakingslessen.

Jubileum in 2020

In 2020 hopen wij ons 55 jarig bestaan te vieren.

Bij ons jubileum in 2015 is dit gevierd met een grote jubileumshow, we willen dit in 2020 herhalen en zoeken hiervoor sponsors en donateurs. 

Marijke Colly heeft destijds heel veel foto’s voor ons gemaakt, je kunt ze hier bekijken ter voorbereiding en inspiratie op ons 55 jarig bestaan.

GTV de Badhoeve 55 jaren jong!

De hoogte punten video van de jubileumshow’s tijdens ons 45 jarig bestaan

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/qE_Ko4FXeCM” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

De timelaps video van de jubileumshow’s generale en opbouw tijdens ons 50 jarig bestaan

Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

De timelaps video van de jubileumshow’s generale en opbouw tijdens ons 55 jarig bestaan

Helaas door Covid-19 beperkingen uitgesteld

GTV de Badhoeve tijdens Covid-19 Smart Lockdown

Corona challenge GTV de Badhoeve – gedurende de intelligent lockdown in Nederland Maart tot – 2020

Inhoud niet beschikbaar.
Accepteer cookiesdoor op Accepteren in de banner te klikken

Sportieve successen

Direct vanaf de oprichting heeft onze afdeling ritmische gymnastiek een belangrijke rol gespeeld in Nederland.

Vele nationale titels zijn behaald door Badhoeve-gymnastes. Op meerdere EK’s en WK’s werd Nederland vertegenwoordigd door Badhoeve-leden.

Tot op de dag van vandaag behoort GTV De Badhoeve bij de ritmische gymnastiek tot de nationale top.

Door de jaren heen hebben ook de gymnasten van de turn sectie en de free-running sectie op diverse landelijke toernooien en wedstrijden prachtige resultaten neergezet, Helaas door teruglopend leden aantal en selectie leden is in 2016 besloten het selectie turnen te stoppen. Door gebrek aan trainers/trainsters hebben we voor seizoen 2019-2020 moeten besluiten de free-running activiteiten tijdelijk stop te zetten.

Privacy en verwerking gegevens:

Privacy/Social Media/Beeldmateriaal: Ton Dorlandt e-mail: Privacy

Website/PR: Ton Dorlandt e-mail: Sponsoring

Op al het op deze website gebruikte fotomateriaal berust copyright.

Voor een deel van het fotomateriaal op de website hebben wij specifiek toestemming gekregen voor gebruik.

Met dank aan B.J.A. Treuren www.rgym.eu.

Zie www.rgym.eu inzake voorwaarden voor particulier gebruik en publicatie.

ft1

 

 

 

Gymnastiek en Turnvereniging De Badhoeve

Opgericht d.d. 12 november 1965

 

Postbus 211, 1170 AE Badhoevedorp

Nederland

 

 

KvK Nummer:      40 59 54 17

Bankrekening:     NL71 ABNA 0549 7103 10

Info: secretariaat@gtvdebadhoeve.nl

Tel:  06 13 22 79 71

 


Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten