Verantwoord loten verkopen tijdens (en na) de corona-crisis!

Jaarlijks doet GTV de Badhoeve mee met de landelijk grote clubactie. Deze bron van inkomsten (80% van de opbrengst komt ten goede van de vereniging) is belangrijk om het jaarbudget sluitend te krijgen, en de contributie van de vereniging zo laag mogelijk te houden voor iedereen.

Nu tijdens de corona-crisis is het onduidelijk hoe we in september 2020 deze actie gaan voeren, hoewel de grote club actie een verantwoord plan heeft om verenigingen en hun leden zo veilig mogelijk loten en superloten (online) te laten verkopen en wij besloten hebben geen papieren loten te zullen verkopen is het nog niet zeker of onze leden met de machtigingsboekjes groepsgewijs van deur tot deur kunnen gaan op de zaterdag van de start van GCA 2020.

Hoewel aangegeven is door de Grote Clubactie, dat de machtigingsboekjes een QR code en een online verkoop-link zullen bevatten verwachten we niet dat dit ook volop gebruikt kan worden door onze kopers en verkopers.

Derhalve willen we u als ouders van onze leden vragen ONS te helpen door u met uw mail adres aan te melden als online loten verkoper voor GTV de Badhoeve.

U ontvangt dan een online verkoop-link naar een persoonlijke actiepagina welke aangemaakt is voor u en waarmee u tezamen het team vormt van uw zoon of dochter.

Als u deze verkoop link wilt delen via e-mail en social media met vrienden , bekenden , (zakelijke) contacten (Linked-IN) en de link wordt gebruikt om loten te kopen, worden deze verkopen geregistreerd op naam van uw team.

Naast de prijzen en kortingsbonnen die de GCA beschikbaar stelt houdt GTV de Badhoeve ook onder de turn en ritmische gymnastiek recreatie en selectiegroepen een “verkoopwedstrijdje” en ontvangen de topverkopers uit deze categorieen een leuk kleinigheidje namens de vereniging. 

Voorwaarden verwijzen wij u naar de informatie van de Clubactie

https://www.clubactie.nl/update-m-b-t-het-coronavirus/

https://www.clubactie.nl/over_ons/

Deze gegevens zullen uitsluitend gebruikt worden om uw aan te melden bij de Grote Club Actie 2020 en worden beveiligd opgeslagen extern van onze website.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten