In september 2020 zal de vereniging weer deelnemen aan de landelijke grote club actie. Dit jaar zal er ook via online loten verkoop geprobeerd worden om een aantal groepen en secties binnen de vereniging te ondersteunen.

Door het invullen van onderstaand formulier registreer je je als online verkoper en ontvang je van Clubactie.nl een verkooplink naar je eigen verkoop pagina.

Registreer je snel zodat je op 19 september vanaf 12:00 je link kan delen en de verkoop kan beginnen!

Jaarlijks doet GTV de Badhoeve mee met de landelijk grote clubactie. Deze bron van inkomsten (80% van de opbrengst komt ten goede van de vereniging) is belangrijk om het jaarbudget sluitend te krijgen, en de contributie van de vereniging zo laag mogelijk te houden voor iedereen.

Schrijf je in al lid/Gymnast(e) van GTV de Badhoeve en bedenk je unieke TEAM naam.

Extra verkopers kun je hieronder aanmelden en koppelen aan je team, zorg dat beide Teamnamen gelijk zijn.

Steun Ons

Verantwoord loten verkopen tijdens (en na) de corona-crisis!

Jaarlijks doet GTV de Badhoeve mee met de landelijk grote clubactie. Deze bron van inkomsten (80% van de opbrengst komt ten goede van de vereniging) is belangrijk om het jaarbudget sluitend te krijgen, en de contributie van de vereniging zo laag mogelijk te houden voor iedereen.

Nu tijdens de corona-crisis is het onduidelijk hoe we in september 2020 deze actie gaan voeren, hoewel de grote club actie een verantwoord plan heeft om verenigingen en hun leden zo veilig mogelijk loten en superloten (online) te laten verkopen en wij besloten hebben geen papieren loten te zullen verkopen is het nog niet zeker of onze leden met de machtigingsboekjes groepsgewijs van deur tot deur kunnen gaan op de zaterdag van de start van GCA 2020.

Hoewel aangegeven is door de Grote Clubactie, dat de machtigingsboekjes een QR code en een online verkoop-link zullen bevatten verwachten we niet dat dit ook volop gebruikt kan worden door onze kopers en verkopers.

Derhalve willen we u als ouders van onze leden vragen ONS te helpen door u met uw mail adres aan te melden als online loten verkoper voor GTV de Badhoeve.

U ontvangt dan een online verkoop-link naar een persoonlijke actiepagina welke aangemaakt is voor u en waarmee u tezamen het team vormt van uw zoon of dochter.

Als u deze verkoop link wilt delen via e-mail en social media met vrienden , bekenden , (zakelijke) contacten (Linked-IN) en de link wordt gebruikt om loten te kopen, worden deze verkopen geregistreerd op naam van uw team.

Naast de prijzen en kortingsbonnen die de GCA beschikbaar stelt houdt GTV de Badhoeve ook onder de turn en ritmische gymnastiek recreatie en selectiegroepen een “verkoopwedstrijdje” en ontvangen de topverkopers uit deze categorieen een leuk kleinigheidje namens de vereniging. 

GTV de Badhoeve

De geregistreerde gegevens worden uitsluitend gebruikt voor het aanmaken van een online verkoop account en het versturen van informatie vanuit de grote club actie. Gedurende de actieperiode zullen deze gegevens verwerkt worden in de systemen van de Grote Clubactie en binnen GTV de Badhoeve online opgeslagen blijven op de website en bij de hosting partij. Zodra de GCA 2020 gesloten is zullen de gegevens van de website en bij de webhosting worden verwijderd.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten