Traditiegetrouw is GTV de Badhoeve te vinden op de sportmarkten en sportfair’s in Haarlemmermeer en Amsterdam-West om onze vereniging te promoten en nieuwe leden enthousiast te maken voor de gymnastiek sport.

Door alle maatregelen a.g.v. Covid-19 en om onze leden en vrijwilligers te beschermen zullen we echter dit jaar niet deelnemen aan:

  • Haarlemmermeer, Sportfair 13-9-2020
  • De Sport en Vrijetijdsmarkt in Amsterdam-West aan de Sloterplas op 20-9-2020 is door de organisatie afgelast.

Wel zullen we aan “Open je Club actie”, een Amsterdams initiatief om jeugd kennis te laten maken met diverse sporten in de periode 18-27 september 2020 meedoen. Aanmelden hiervoor kan door gebruik van de proefles/kennismakings button op onze verenigings-site.

Natuurlijk kan deze ook altijd gebruikt worden om buiten de actieweek een keer te komen kennismaken met de Ritmische Gymnastiek en Turn sport, bij de oudste gymnastiek vereniging in de regio Haarlemmermeer en Amsterdam-West.

Graag tot ziens !

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten