In augustus hebben wij bekend gemaakt, via de website en nieuwsbrief, dat we de overstap maken van het oude KNGU-DigiMembers naar de systemen van Club-Assistent. Vanaf eind vorig seizoen hebben we hiervoor tezamen met onze ledenadministratie hiervoor voorbereidingen getroffen.

De toekomst met DigiMembers eindigt in 2021 al gevolg van het stopzetten door de leverancier van noodzakelijk onderhoud aan het systeem.

Op 1 oktober j.l. heeft DG/KNGU ons  het volgende medegedeeld:

In juli heeft de KNGU de samenwerking aangekondigd met twee nieuwe partijen voor de ledenadministratiesystemen: Club-assistent en AllUnited. 

 In de afgelopen periode hebben zich verschillende incidenten voorgedaan met/door Club-assistent waardoor ons vertrouwen in een  constructieve, goede samenwerking dusdanig is geschaad dat wij ons genoodzaakt zien het contract met Club-assistent op te zeggen. Deze situatie betreuren wij ten zeerste, maar zien geen andere mogelijkheid.

Na deze mededeling zijn we druk bezig om de gegevens en registratie van leden te borgen. Ondertussen het uitvoeren van de T1-facturatie voor onze vereniging, aan- en afmelden van leden in de bondsadministratie en gelukkig ook de verwerking van nieuwe GTV de Badhoeve leden in de turn- en ritmische gymnastiek secties.

Op 23 oktober jl.  heeft Serviceteam KNGU de volgende publicatie verzonden:

Gezamenlijk bericht Club-Assistent en KNGU


Beste clubbestuurders,
In aanvulling op het gezamenlijk bericht dat KNGU op 6 oktober en 16 oktober aan u heeft verzonden, kunnen KNGU en Club-assistent u het volgende berichten.


KNGU realiseert zich na overleg met Club-assistent dat de onmiddellijke opzegging per 30 september 2020 geen stand houdt. Hetgeen voor zowel Club-assistent als de clubs onzekerheid en onduidelijkheid met zich heeft meegebracht. KNGU betreurt dit.


Het overleg heeft zijn vruchten afgeworpen. KNGU heeft samen met Club-assistent nadere voorwaarden geformuleerd op grond waarvan de samenwerking tussen KNGU en Club-assistent op zorgvuldige en juiste wijze kan worden voortgezet.


KNGU heeft de overtuiging dat zij met zowel Club-assistent als AllUnited twee volwaardige, professionele partijen aan zich heeft gebonden.


De opzeggingsbrief van de KNGU aan Club-assistent van 30 september 2020 dient hiermee als niet verzonden te worden beschouwd en wordt voor zoveel nodig door de KNGU ingetrokken.


Met vriendelijke groet,
Club-assistent
Corné Van Hooren
KNGU
Marieke van der Plas
Gwendolyn Rutten

Voor ons als algemeen-, dagelijks bestuur en ledenadministratie van de vereniging voldoende draagvlak om de verdere invulling van de verplichte ledenadministratie en aanmelding verplicht bondslidmaatschap weer verder invulling te gaan geven per 1 november 2020 aanstaande. Wij continueren dus de aangegane overeenkomsten met Club-Assistent en DG/KNGU hierover.

De volledige integratie van aan- en afmeldingsprocessen via onze website met de systemen van Club-Assistent zullen we tot nader orde nog even uitstellen en hierover eerst nader overleg voeren met DG/KNGU en Club-Assistent.

We streven om de gewijzigde  (geautomatiseerde) ledenadministratie bij aanvang van seizoen 2021-2022 ingevuld te hebben.

Mochten er vragen zijn kun u contact opnemen met het secretariaat, mail adres secretariaat@gtvdebadhoeve.nl

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten