Voor jullie als gymnast, ouders/verzorgers en voor ons als bestuur, trainsterskader en vrijwilligers van GTV de Badhoeve een domper voor het lopende verenigingsjaar en wedstrijdseizoen om het besluit en mededeling vanuit KNGU/Dutch Gymnastics te lezen. (zie onderdaan dit bericht)

Ondanks dit bericht, en de reeds door de regering verlengde “lockdown” en beperkende maatregelen, die regulier binnensporten in groepen onmogelijk maakt tot in ieder geval begin maart, zijn we vanuit bestuur en kader druk bezig met alternatieven. Daarnaast onderzoeken we de mogelijkheden om als vereniging en gymnast bezig te blijven met de gymnastiek sport en het invullen van ons “visie en missie statement” vanuit de vereniging.


In de “voorjaarsvakantie” proberen we een alternatief verenigingsmoment te organiseren, afhankelijk natuurlijk van Covid-19 maatregelen en beschikbare ruimte. Een leuke sportieve activiteit voor al onze jeugdleden. Hierover dus later meer in de bestuurs-nieuwsbrief en media op deze website.

Mocht U/jullie hierover suggesties hebben en off het momenteel beperkte verenigingsbestuur en kader willen assisteren, meldt dit even via e-mail bij het secretariaat of een van de bestuursleden.

Ondanks het “schrappen” van het Nationale wedstrijsseizoen vanuit de KNGU onderzoekt het bestuur, om indien mogelijk en toegestaan, een vereniging-, regionaal- of landelijk wedstrijd/competitie moment te organiseren. Zoals bekend organiseert GTV de Badhoeve in het “normale wedstrijdseizoen binnen de RG”, eigen wedstrijden en landelijke plaatsingswedstrijden, we zetten hier alles op alles om dit seizoen 2020-2021 waar mogelijk veilig en in aangepaste vorm te continueren. Ook hiervoor is jullie hulp als RG betrokkene, ouder/verzorger van GTV de Badhoeve leden hard nodig.

Voor de selectiegroepen Ritmische Gymnastiek (Ere-, 1e- en 2e divisie worden de komende periode aanvullend op de gecontinueerde Online-lessen een aantal “buiten-les” momenten georganiseerd. Hierover volgt er middels de WhatsApp groepen, RG-Facebook pagina en RG-Instagram en een mailing vanuit het secretariaat/technische leiding meer informatie.

Ook U als ouder/verzorger vergeten wij niet. Voor de RG Ere-, 1e- en wat later 2e divisie worden online Ouder/Gymnast lessen online via zoom georganiseerd. Gepland op zondag ….. Wij beseffen dat zeker voor een ouder/verzorger van een RG selectie gymnaste online les volgen en deelnemen niet eenvoudig is, zeker bij een trainingsbelasting tussen 3-8 uur plus per week. Thuis de woonkamer weer ter beschikking stellen, keer op keer ruimte vrijmaken etc. Zelf meedoen en ervaren onder begeleiding van onze trainsters, maakt het misschien niet alleen leuker, maar brengt iedereen in beweging en verhoogt de wederzijdse betrokkenheid.

Natuurlijk vergeten we niet onze breedte sport en recreatieve sportievelingen. Ook voor jullie kijken we naar de mogelijkheid om de helaas nog voortdurende “online-lessen” af te wisselen met alternatieven en of een gezamenlijke buitenactiviteit.

Hoewel hier de uitdaging ligt inzake “veilige buitenruimte”. “weersinvloeden” die het invullen wat moeilijker maken voor grotere groepen. Mocht U/jullie suggesties hebben over een geschikte locatie en of een groeps activiteit voor de recreatie gymnasten (turnen en ritmische gym), meldt dit dan even via WhatsApp groep of als e-mail bij trainsters (voornaam.achternaam@GTVdeBadhoeve.nl en of bij het secretariaat van de vereniging.

Inzake betaalde contributie, aangeboden lespakket en “besparingen” vanuit de vereniging doordat er “zaalhuur restitutie” voor een deel wordt geboden, wordt er momenteel gekeken naar de exacte voorstellen vanuit de Sportservice Amsterdam en Haarlemmermeer. Het bestuur streeft erna om aan einde Q1 2021 (eind maart) waar mogelijk naar ratio van de oorspronkelijk afgesproken trainingsuren en momenten een terugbetaling / verrekening met openstaande termijnen (selectie RG) door te voeren.

Hierover in de komende weken nadere informatie via deze nieuwsblog en nieuwsbrief vanuit het bestuur.

Hou vol, Stay Safe en vooral blijf met ons in contact via e-mail, Website en de Online lessen via Zoom


Met sportieve groet,

Bestuur GTV de Badhoeve


“Passie, gedrevenheid en soms een tomeloze inzet” maken dit mogelijk. DANK aan eenieder die gevraagt en ongevraagt hier zijn/haar bijdrage aan levert.

De vereniging bestaat 55 jaar, ondanks alles als vereniging met beperkte middelen, vrijwilligers en bestuursleden in staat om gezamenlijk en met letterlijk en figuurlijk maximale flexibiliteit, de statutaire verenigingsdoelstellingen waar te maken en een hedendaagse invulling te geven.

Dutch Gymnastics mededeling:

STREEP DOOR WEDSTRIJDSEIZOEN 2020-2021

Met pijn in het hart hebben we, na veel wikken en wegen, besloten om een streep te zetten door het officiële wedstrijdseizoen 2020-2021. Alle clubs en andere betrokkenen hebben onderstaand bericht inmiddels ontvangen.

De ontwikkelingen rondom het coronavirus en de Britse variant houden ons nog altijd allemaal in de greep en op korte termijn is er helaas geen zicht op versoepelingen. De 
lockdown en de daarmee gepaard gaande sluiting van binnensportaccommodaties is verlengd tot en met 2 maart, binnen trainen zit er de komende maand dus niet in.  Bovendien is, tegen de tijd dat sporters weer binnen aan de slag mogen, een periode van opbouw nodig voordat deelname aan wedstrijden op verantwoorde wijze mogelijk is. Ook bereiken ons geluiden dat het steeds lastiger wordt om een en ander georganiseerd te krijgen. Enerzijds doordat sporthallen worden ingezet als vaccinatielocaties, anderzijds omdat de beperkingen, protocollen en (gezondheids)risico’s het moeilijk maken om voldoende vrijwilligers te vinden.  
 
Het is in deze situatie ook voor ons steeds zoeken naar de juiste balans tussen perspectief bieden aan de ene kant en verantwoordelijkheid nemen aan de andere kant. Maar uiteindelijk staat de veiligheid van onze sporters en vrijwilligers voor ons altijd voorop en dit heeft dan ook zwaar meegewogen in het uiteindelijke besluit. Natuurlijk is het geen leuke boodschap om te moeten brengen en hadden wij het liever anders gezien, maar we kiezen met dit besluit voor duidelijkheid richting onze vrijwilligers, clubs en sporters.  

Alternatieve activiteiten en wedstrijden 
Hoewel het officiële wedstrijdseizoen komt te vervallen, willen we onze sporters de komende maanden wél perspectief blijven bieden. We zijn in de afgelopen weken, sinds het ingaan van  de lockdown half december, opnieuw onder de indruk van de enorme veerkracht en creativiteit van onze clubs en trainers. Ondanks de kou en donkere dagen zien we volop initiatieven en ideeën voor buiten trainingen langskomen, naast allerlei toffe online activiteiten. In de komende periode zullen wij volop inspiratie en tips via onze kanalen delen, zodat we met zijn allen onze sporters enthousiast en betrokken kunnen houden.  
 
Daarnaast zetten we, zodra de situatie dit toelaat, in op de organisatie van losse (online) activiteiten en wedstrijden. Dit doen we samen met onze vrijwilligers uit het hele land, voor (wedstrijd)sporters uit alle disciplines en van alle niveaus. Het loslaten van een echt wedstrijdseizoen biedt ruimte voor passende alternatieven, waarbij meer maatwerk per discipline, niveau en/of regio mogelijk is. Verder zijn we van plan om toch een feestelijke afsluiting van dit vreemde seizoen in Ahoy te organiseren mits een versoepeling van de maatregelen dat voor de zomervakantie nog mogelijk maakt. Dit wordt weliswaar anders dan andere jaren, maar plezier en het beleven de gymsport, in al zijn verscheidenheid, zal dan zoals altijd centraal staan.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten