Gezocht vrijwilligers die wekelijks een aantal uur willen besteden aan het laten draaien van onze vereniging in het komende seizoen 2021-2022

Gezocht worden ouders/verzorgers die willen helpen bij de registratie en mutatie van onze leden van Turn en Ritmische gymnastiek sectie in de door de KNGU voorgeschreven registratie systemen. Enige handigheid en ervaring in het gebruik van internet en internet browsers is een vereiste.

Meer informatie neem contact op met Marianne Heemskerk (Cooirdinator Vrijwilligers)

of Etteke Mojet (secretariaat)

[ht-ctc-chat]

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten