Beste ouders, gymnasten en leden van GTV de Badhoeve

Gezien de maatregelen rondom het “corona-virus” zijn wij momenteel niet in staat om op onze locaties lessen te verzorgen. Aangezien we het van het allergrootste belang vinden om toch op maat een lespakket te kunnen aanleveren, gaan we proberen online en op afstand het merendeel van onze vaste lesmomenten in te vullen door een online les mogelijkheid.

Wij roepen al onze leden op om actief hieraan waar mogelijk deel te nemen en zo bij de gymnastieksport en de vereniging GTV de Badhoeve betrokken te blijven en vooral dat onze leden zich verder op sportief vlak blijven ontwikkelen

Hiertoe zullen we vanaf maandag 26 maart gebruik gaan maken van “zoom” en een 3-tal virtuele leslocaties openen.

We begrijpen dat dit alles en verandering met zich meebrengt en vele vragen over het turn en gymastiek seizoen, contributie, wedstrijd gelden etc. met zich meebrengt. Het algemeen bestuur is volop bezig inzicht te krijgen over allerlei zaken in deze moeizame en onverwachte tijden. Zodra wij meer weten vanuit KNGU/Dutch Gymnastics, onze verhuurders van sport accomodaties en de organiserende verenigingen zullen wij u hierover nader berichten.

Belangrijkste is momenteel de opzet van de online lessen en de gymnasten weer te laten bewegen en sporten.

Wat heeft u nodig om uw dochter/zoon mee te laten doen:

Een Laptop met camera, Tablet / Ipad of eventueel telefoon.

Een internet verbinding

Een ruimte met een goede ondergrond, niet te hard of te glad bij voorkeur. Eventueel een sport- of yoga matje

De normaal gebruikelijke trainingsspullen en materialen

Wat ervaring met het gebruik van zoom.

Zie voor tips en informatie: https://zoom.us/docs/en-us/covid19.html

Deelnemen kan door via de internet browser te connecten met: https://zoom.us/join , kies meeting id 659-020-0001, 659-020-0002 of 659-020-0003 afhankelijk van de gewenste les en locatie.

Zie voor meer informatie onze speciale webpagina.

Rechtstreeks naar de locatie kan ook:

Locatie 1: https://us04web.zoom.us/j/6590200001

Locatie 2: https://us04web.zoom.us/j/6590200002

Locatie 3: https://us04web.zoom.us/j/6590200003

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten